Golfový vozík 

O NÁS
O NÁS

Internetové stránky a e-shop http://www.golf-adventure.cz Vám nabízí prodej golfového vybavení a oblečení pro golfisty. Naším cílem je vybudovat kvalitní a silnou značku v oblasti golfu a golfového vybavení - "GOLF ADVENTURE"

Specializujeme se na prodej elektrických golfových vozíků s vysokou kvalitou dílenského zpracování  a dlouhou životnosti. Elektrické golfové vozíky dodáváme v provedeních s dálkovým ovladačem, nebo bez dálkového ovladače. Zároveň, jako přímý dovozce golfových vozíků, zajišťujeme i vlastní servis. Máme mnoho náhradních dílů skladem.

Baterie do golfových vozíků dodáváme ve dvou variantách "Olověné" (levnější a větší) a "Li-Ion" (dražší a výrazně menší). Oba typy prodávaných baterií mají kapacitu dostačující na 2 x 18 jamek golfové hry. Jak správně zacházet s baterií se dočtete v "Návodu k obsluze", který je nedílnou součástí každého vozíku. Správnou péčí o baterii značně prodloužíte její životnost!

Pro příznivce vozíků bez elektrického pohonu je připravena sekce "Golfové vozíky - ruční".

Nedílnou součástí každého vozíku je jeho další výbava, kterou naleznete v sekci "Příslušenství". Jedná se především o doplňky: Držák na score kartu, držák na deštník, držák na nápoje, ...

Dále na našich stránkách naleznete i sekci "Bazar", kde najdete použité zboží, které ještě někomu určitě udělá radost. Na těchto stránkách Vám zprostředkujeme i prodej Vašeho vybavení, které již nevyužijete.

Naším cílem je nabídnout zákazníkovi kvalitní produkty za přijatelné ceny. Věříme, že ve Vás nalezneme další spokojené zákazníky.